سه شنبه 29 اسفند 1396 | Tuesday, 20 March, 2018
تاریخ : 14 , فروردین, 1393 ساعت :8:42

کوتانیوز:ایران اسلامی امشب غرق در سوگ و ماتم است و محبان اهل بیت در شب شهادت صدیقه طاهره، حضرت فاطمه زهرا (س) با حضور در اماکن مقدس، حسینیه‌‌ها، مساجد ، تکایا در سوگ شهادت مظلومانه ام ابیها به سوگ نشسته اند . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، همچنین فردا مراسم عزاداری و سوگواری […]

کوتانیوز:ایران اسلامی امشب غرق در سوگ و ماتم است و محبان اهل بیت در شب شهادت صدیقه طاهره، حضرت فاطمه زهرا (س) با حضور در اماکن مقدس، حسینیه‌‌ها، مساجد ، تکایا در سوگ شهادت مظلومانه ام ابیها به سوگ نشسته اند .


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، همچنین فردا مراسم عزاداری و سوگواری شهادت حضرت فاطمه سلام الله علیها ، با  شکوه خاص در سراسر کشور به ویژه  با تجمع  عزاداران فاطمی در میادین  و اماکن متبرکه شهرهای بزرگ  از جمله  مشهد،  قم ، تهران و شیراز  برگزار می شود.
به همین مناسبت حرم مطهر رئوف اهل بیت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) مملو از عزاداران و شیفتگان اهل بیت عصمت و طهارت است که به این مکان مقدس آمده اند تا این مصیبت عظمی را به عالم آل محمد (ع) تسلیت بگویند.

 

Flash version 9,0 or greater is required

You have no flash plugin installed

Click here to download latest version

دانلودمراسم عزاداری و سوگواری حرم مطهر ، فردا صبح با تجمع عزاداران فاطمی در صحن انقلاب و سخنرانی امام جمعه مشهد ادامه می یابد.

مردم مؤمن و خداجوی قم  هم در شب شهادت ام ابیها حضرت فاطمه زهرا (س)  با حضور در اماکن مقدس ، حسینیه‌‌ها ، مساجد ، تکایا در سوگ شهادت مظلومانه ام ابیها حضرت فاطمه زهرا (س) به عزا نشستند .

به همین مناسبت حرم مطهر کریمه اهل بیت مملو از عزاداران و شیفتگان اهل بیت عصمت و طهارت است که به این مکان مقدس آمده اند تا این مصیبت عظمی را به حضرت فاطمه معصومه (س) تسلیت بگویند.
مراسم  عزاداری و سوگواری حرم مطهر فردا نیز با خطبه فدکیه حضرت زهرا سلام الله علیها  آغاز می شود و با سخنرانی و مرثیه سرایی مداحان اهل بیت و حضور دسته های عزاداری و سینه زنی  در حرم مطهر ادامه می یابد.

همچنین  به سنت سال های گذشته  مراسم عزاداری  با حضور  مراجع تقلید حضرات آیات وحید خراسانی  و صافی گلپایگانی  و  خیل عظیم عزاداران فاطمی  ساعت 12 فردا    از  مقابل بیوت حضرات آیات وحید و صافی تا حرم مطهر کریمه اهل بیت (س)  برپا می شود .

Flash version 9,0 or greater is required

You have no flash plugin installed

Click here to download latest version

دانلود

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب