دوشنبه 30 بهمن 1396 | Monday, 19 February, 2018
دوره آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس برگزار شد +تصاویر
تاریخ : 6 , بهمن, 1396 ساعت :17:26
در راستای شناخت شهید شاخص فرهنگی سال 96؛

صبح روز گذشته با هدف ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و سردار شهید حبیب شریفی راد شهید شاخص فرهنگی 96 دوره آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس،با حضور معاون سیاسی سپاه ولیعصر (عج) خوزستان،سروان زبیدی جانشین فرمانده سپاه کارون و جمعی از مسئولان اداره آموزش و پرورش کارون برگزار شد.

به گزارش کارون نیوز؛ صبح روز گذشته با هدف ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و سردار شهید حبیب شریفی راد شهید شاخص فرهنگی 96 دوره آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس با همت بسیج فرهنگیان کارون  واداره آموزش و پرورش کارون با حضور مهدی پور معاون سیاسی سپاه ولیعصر (عج) خوزستان و کارشناس مسائل مختلف سیاسی ، اجتماعی،سروان زبیدی جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کارون و جمعی از مسئولان اداره آموزش و پرورش کارون در مصلای نماز جمعه این شهرستان برگزار شد.
در این مراسم معاون سیاسی سپاه ولیعصر (عج) در سخنانی با اشاره به اهمیت گرامیداشت یاد و خاطره شهداء گفت : معلم شهید حبیب شریفی راد برخواسته از کلاس های درس آموزش و پرورش بوده است .
مهدی پور ، اقتدار کشور را مرهون و مدیون خون شهدا توصیف کرد و افزود : به اذعان کارشناسان امنیت ملی ؛ ایران یکی از هفت کشور دارای بالاترین اقتدار ملی است که این اقتدار بدون شک ثمره خون سرداران شهیدی همچون سردار رشید اسلام شریفی راد است .
وی با اشاره به کینه توزی ها فعالیت های دشمنان علیه کشور اظهار کرد :  رئیس نهاد امنیتی آمریکا به صراحت در روزهای قبل گفته بود که ایران با سپاه قدس و فرمانده آن یعنی سردار سلیمانی ما را تحقیر کرد چرا که این قدرت نظامی در جای جای منطقه خاورمیانه حضور دارد .
معاون سیاسی سپاه ولیعصر (عج) آشوب های روزهای گذشته را سناروی از پیش تعیین شده  آمریکا و متحدان منطقه ایش  برای نظام جمهوری ایران عنوان کرد و گفت : در این موضوع مثلث شرارت آمریکا و انگلیس و رژیم صهوینستی با هدف ایجاد تزلزل در امنیت ملی کشور به میدان آمدند.
در این مراسم دکتر سعیداوی کارشناس رسانه در خصوص آسیب های فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، موسوی کارشناس مسائل اجتماعی در خصوص نهاد خانواده و جامعه اسلامی – ایرانی و همچنین سروان زبیدی جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کارون در خصوص سردار شهید حبیب شریفی راد شهید شاخص فرهنگی 96 سخن گفتند.
Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب