سه شنبه 29 اسفند 1396 | Tuesday, 20 March, 2018
مانور زلزله در بیمارستان سینای شهرستان کارون برگزار شد +تصاویر
تاریخ : 5 , دی, 1396 ساعت :19:40

صبح امروز همزمان باپنجم دی ماه، روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی ، مانور زلزله در بیمارستان سینای شهرستان کارون با حضور حمیدیان معاون فرماندار کارون،پرسنل بیمارستان سینا و مسئولین ادارات شهرستان کارون برگزار شد.

به گزارش کارون نیوز؛ صبح امروز همزمان باپنجم دی ماه، روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی ، مانور زلزله در بیمارستان سینای شهرستان کارون با حضور حمیدیان معاون فرماندار کارون،خلیف پور رییس بیمارستان سینا، پرسنل بیمارستان سینا و مسئولین ادارات شهرستان کارون برگزار شد.

مجید باوی مدیر بیمارستان سینای شهرستان کارون در گفتگو با خبرنگار کارون نیوز با اشاره به اهداف برگزاری این مانور گفت: حفظ آمادگی در برابر بلایای طبیعی،هماهنگی دستگاههای اجرایی و تبین مدیریت واحد،ارزیابی برنامه آمادگی و مقابله ، بررسی میزان اثر بخشی و کارایی برنامه آمادگی ،افزایش آگاهی مدیران و پرسنل و افزایش مهارت ها از جمله اهداف برگزاری این مانور است.

وی افزود: بیمارستان سینا به عنوان یکی از عوامل و مراکز اصلی امدادی است که بعد از هر آسیب دیدگی و حادثه ای، مصدومین آن حادثه به بیمارستان انتقال داده می شوند که این حفظ آمادگی بایستی در بیمارستان ها وجود داشته باشد تا بتوانند در مقابله با بحران های که همیشه وجود دارند آمادگی لازم را داشته باشند.

مدیر بیمارستان سینای شهرستان کارون خاطرنشان کرد: در این مانور پرسنل  بیمارستان سینا راههای مقابله با بحران زلزله احتمالی را تمرین و آمادگی خود را در صورت وجود بحران به نمایش گذاشتند.

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب