سه شنبه 29 اسفند 1396 | Tuesday, 20 March, 2018
آمریکا غیر از منافع اسرائیل چیزی را نمیشناسد/ اینکه آمریکا، قدس را پایتخت صهیونیست اشغالی اعلام کنند از عجز و ناتوانی آنهاست
تاریخ : 17 , آذر, 1396 ساعت :16:39
امام جمعه شهرستان کارون؛

امام جمعه کارون گفت: آمریکا غیر از منافع اسرائیل و غیر از منافع رژیم اشغال گر قدس چیزی را نمیشناسد و راه اندازی داعش و راه های تامین منافع رژیم اشغال گر قدس است، راه اندازی داعش برای شکست نهضت مقاومتی است که از ایران اسلامی در میان جوانان اتفاق افتاده است.

به گزارش کارون نیوز؛ حجت الاسلام خضیراوی امام جمعه کارون در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان با ارائه سخنانی در حمایت از قدس شریف و محکومیت سخنان رئیس جمهور آمریکا گفت: آمریکا بعد از شکست های متعدد در منطقه، خسارت ها و هزینه های سنگینی را چشید و برنامه دیگری را رقم زدند و سفارت خانه خود را از جایی به قدس شریف آوردند و دوباره غرب آسیا،کشورهای اسلامی و عربی بلکه همه جهان را وارد گود بحث سیاسی و یک برهم ریختگی دیگری در خاورمیانه نمودند.

وی ادامه داد: همانطوری که رهبر معظم انقلاب فرمودند: این ها قطعا شکست خواهند خورد و اینکه این ها ادعا می کنند قدس را پایتخت صهیونیست اشغالی اعلام کنند از عجز و ناتوانی آنهاست و در مسئله فلسطین دست آنها بسته است و نمی توانند اهدافشان را پیش ببرند و پیروزی از آن امت اسلامی است. فلسطین آزاد خواهد شد و ملت فلسطین به پیروزی خواهد رسید.

حجت الاسلام خضیراوی عنوان کرد: آمریکا در جاهای دیگر نتوانستند توطئه های خود را پیش ببرند و اینجا هم نمی توانند و شکست خواهند خورد و امت اسلامی بیدار خواهد شد. بگذار بیدار شوند آن کسانی که معتقد بودند که آمریکا به دنبال ایجاد یک کشور فلسطینی به پایتختی قدس شریف است.

امام جمعه کارون افزود: آمریکا غیر از منافع اسرائیل و غیر از منافع رژیم اشغال گر قدس چیزی را نمیشناسد و راه اندازی داعش و راه های تامین منافع رژیم اشغال گر قدس است، راه اندازی داعش برای شکست نهضت مقاومتی است که از ایران اسلامی در میان جوانان اتفاق افتاده است ، راه اندازی داعش برای این است که گفتند اژدهای پیدا شده است که سر آن ایران اسلامی است و دم آن حزب الله لبنان است و باید سر آن را بزنیم و سر را از دم اژدها جدا کنیم و بعد به طرف سر آن یعنی ایران اسلامی برویم و آن را شکست بدهیم. لذا سوریه و عراق را در نظر گرفتند اما دیدید که خداوند متعال چگونه عنایت کرد و توطئه آنها خنثی شد.

وی ادامه داد: این توطئه هم خنثی خواهد شد و امت اسلامی پیروز خواهند شد و امروز هم در سرتاسر جهان و کشورهای اسلامی و عربی راهپیمایی بزرگ امت اسلامی به عنوان روز خشم انجام می گیرد و کشور ما نیز مانند جاهای دیگر و بلکه در خط مقدم این فریادها ، علیه آمریکا و اسرائیل فریاد خواهد زد.

حجت الاسلام خضیراوی گفت: مطمئن باشید ملت ایران هر چه شعار داده است تحقق داشته است و این شعار تحقق پیدا می کند و نفس گرم امام و رهبر معظم انقلاب پشت سر این حرکت قرار گرفته است.

وی به بحث فاضلاب شهرستان کارون اشاره کرد و گفت: مردم نگرانند که وقتی باران زده شود فاضلاب های شهرستان بیرون بیاید و برای آنها دردسر ایجاد کند ، مسئولین در حد توان به شکل موقت برنامه ریزی کنند و دولت مردان ما نیز قبل از انتخابات وعده دادند و رئیس جمهور یک بودجه ای را هم برای خوزستان تعیین کردند.

امام جمعه کارون افزود: ما نگرانیم که مثل سال های قبل بعضی از محلات ما با یک باران ساده، همه این راهها بسته شود و آب ها بیرون بیاید و مردم اذیت شوند.

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب