جمعه 31 فروردین 1397 | Friday, 20 April, 2018
آمریکا غیر از منافع اسرائیل چیزی را نمیشناسد/ اینکه آمریکا، قدس را پایتخت صهیونیست اشغالی اعلام کنند از عجز و ناتوانی آنهاست
تاریخ : 3 , آذر, 1396 ساعت :19:31
امام جمعه کارون؛

حجت الاسلام خضیراوی گفت: با تفکر بسیجی داعش را از کشورهای اسلامی دور کردیم و این مزدوران را شکست دادیم، اگر تفکر بسیجی نبود این کارهای بزرگ انجام نمی گرفت.

به گزارش کارون نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون در خطبه نماز جمعه این هفته شهرستان کارون ضمن تبریک هفته بسیج گفت: بسیج معجزه انقلاب اسلامی است،با تفکر بسیجی بعضی از معضلات کشور حل شد و با تفکر بسیجی در ۸ سال دفاع مقدس و انرژی هسته ای فعال شدیم و ماهواره به فضا فرستادیم با تفکر بسیجی بیش از ۹۰ درصد از داروی کشور در داخل تولید می شود.

وی افزود: با تفکر بسیجی داعش را از کشورهای اسلامی دور کردیم و این مزدوران را شکست دادیم، اگر تفکر بسیجی نبود این کارهای بزرگ انجام نمی گرفت.
امام جمعه کارون عنوان کرد: امروز بسیج تصمیم گرفته است که رسیدگی به مناطق محروم را در کار خود قرار دهد تا مردم از نعمت بسیج بیشتر برخوردار شوند، در شهرستان ما کارهای بسیار خوبی در زمینه های مختلف انجام می گیرد و در مسائل اجتماعی و خدماتی در مسائل دینی ومسائل مذهبی بسیج و سپاه یک حضور فعالی دارد و ما این را در مناطق خود احساس می کنیم لذا من این هفته را به تمام عزیزان بسیجی و همه ملت ایران تبریک وتهنیت عرض میکنم.
حجت الاسلام خضیراوی ادامه داد: امام راحل انسان دور اندیشی بود که در ۵ آذر ۵۸ این بسیج را تشکیل داد و میبینیم که بسیج چه برکاتی داشت و میبینیم که حتی سوریه و عراق حضور مردم را در صحنه احساس کردند و این حشدالشعبی مقدس عراق از آثار تفکر بسیجی است این نیروهای مردمی سوری که در خط مقدم مبارزه می کنند اینها از آثار برکت بسیج است.

امام جمعه شهرستان کارون به پیروزی رزمندگان مقاومت بر داعش اشاره کرد و گفت: پرونده ۶ ساله فتنه داعش به عنوان این که یک حکومتی را تشکیل داده بود بسته شد هنوز گروههایی از داعش در کشورهای اسلامی هستند و مردم را اذیت میکنند ولی حکومت آنها از هم پاشید.
وی خاطرنشان کرد: نامه سردار سلیمانی را با دقت گوش داده اید و جواب رهبر به این نامه را توجه کرده اید یادمان نرود که این حاصل تفکر وهابی منبعث از عربستان سعودی که چه جنایت هایی انجام داد هر آنچه را انسان فکرش را نمیکرد انجام داد و حدود ۵ میلیون نفر از مردم سوریه را آواره کردند و ۶ هزار نفر را به کام مرگ بردند و بیش از تعداد را در عراق به شهادت رساندند استان های مختلف را تحت تاثیر قرار دادند در فکر نابودی شیعه بودند، آلت قتل استکبار جهانی برای اسلام ستیزی و اسلام هراسی در غرب شدند اما یادمان نرود که رئیس جمهور فعلی آمریکا اعتراف کرد که داعش ساخته دست دستگاههای اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل و اروپا شکل گرفت.

امام جمعه کارون تصریح کرد: نگاه تمام مردم خاورمیانه نسبت به ایران عوض شد و مخلصانه وارد میدان شد ، تجربه یک جنگ موفق در چند کشور به دست ما آمد، داعش یک خطر و یک غده ی سرطانی بود و شهرستان ما نقش خوبی داشت و جوانان ما یک حضور چشم گیر و فعال اگر فرزندان ما به شهادت رسیدند نشانه اخلاص آنان بود، ایمانشان را میدانستیم و بر آنان درود میفرستیم.

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب