شنبه 5 اسفند 1396 | Saturday, 24 February, 2018
جزئیات برنامه‌های گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان کارون/ 75 برنامه محوری در کارون اجرا می شود
تاریخ : 2 , آذر, 1396 ساعت :11:39
فرمانده سپاه کارون تشریح کرد:

سرگرد بختیاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کارون برنامه‌های گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان کارون را تشریح کرد.

به گزارش کارون نیوز؛ سرگرد بختیاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کارون در گفتگو با خبرنگار کارون نیوز با تبریک هفته بسیج به همه بسیجیان گفت: امروز بسیج نقش بسیار مهمی در پیروزی مقاومت داشت و هدف از برگزاری برنامه های بسیج در هفته بسیج زنده نگهداشتن یاد و خاطره بسیجیان زمان هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافعین حرم است.

وی افزود: ما امروزه مشکلات اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی داریم و امروزه در عرصه اقتصاد مقاومتی اشتغال جوانان،محرومیت زدایی و همه اینها روحیه جهادی می طلبد که همه این مشکلات را می توانیم با روحیه جهادی حل کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کارون عنوان کرد: روحیه بسیجی اگر در مسئولی باشد می تواند منشاء خیلی از برکات باشد و گره خیلی از مشکلات ما را حل می کند و امروز مهمترین چیز کلام مقام معظم رهبری است که می فرمایند ما باید مشکلات اقتصادی کشورمان را حل کنیم و با روحیه جهادی و بسیجی می توان آن را حل کرد.

وی به برنامه های بسیج در شهرستان کارون اشاره کرد و گفت: بیش از 75 برنامه محلی در روستاها و شهر را داریم که برنامه محوری در 5 آذر روز شکوه مقاومت است و در مصلای نماز جمعه با حضور هزاران بسیجی برگزار خواهد شد.

سرگرد بختیاری گفت: در هفته بسیج افتتاح پروژه های محرومیت زدایی در روستای سویسه انجام شد و پروژه های دیگری که در راستای محرومیت زدایی آماده بهره برداری هستند و در این هفته افتتاح می شوند.

وی ادامه داد: درمانگاه سویسه با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال کاملا بازسازی شد و به بهره برداری رسید و بیش از 4 خانه عالم و 5 خانه محروم امسال ساخته شد و آماده بهره برداری است.

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب