سه شنبه 29 اسفند 1396 | Tuesday, 20 March, 2018
افتتاح دو پروژه محرومیت زدایی در روستای ابوناگه شهرستان کارون +تصاویر
تاریخ : 30 , آبان, 1396 ساعت :22:15
در دومین روز از هفته بسیج؛

صبح امروز دو پروژه محرومیت زدایی از جمله درمانگاه و خانه عالم با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 500 میلیون ریال با حضور سردار معین پور جانشین فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان و سایر مسئولان در روستای ابوناگه از توابع شهرستان کارون افتتاح شد.

به گزارش کارون نیوز؛ صبح امروز دو پروژه محرومیت زدایی از جمله خانه عالم و درمانگاه با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 500 میلیون ریال با حضور سردار معین پور جانشین فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان،سرگرد بختیاری فرمانده سپاه شهرستان کارون،فرماندار و مسئولین ادارات شهرستان کارون در روستای ابوناگه از توابع این شهرستان افتتاح شد.

سرگرد بختیاری فرمانده سپاه شهرستان کارون در این مراسم گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص محرومیت زدایی در مناطق محروم، در شهرستان کارون یک انقلاب خوبی صورت گرفت و از سال 95 تا کنون بیش از 120 پروژه محرومیت زدایی را شروع کردیم.

وی افزود: در سال 96 در هفته بسیج آخرین پروژه های محرومیت زدایی ما که از سال گذشته تا به امروز پیش بینی شده است را توانستیم آنها را انجام دهیم و امروز 4 خانه عالمی که احداث شده است در روستای مظفریه 2 ،علی العقدا ، روستای چمیان و روستای سویسه ابوناگه تقدیم شد.

سرگرد بختیاری عنوان کرد: در روستای ابوناگه درمانگاهی با مبلغی نزدیک به 2 میلیارد ریال بازسازی و تعمیرات اساسی شد که ان شالله بتواند خدماتی به مناطق محروم که روستاهای محرومی را در کنار این منطقه داریم انجام دهد.

وی ادامه داد:  5 خانه محروم را داریم که آماده بهره برداری است و تعمیر شدند که اینها جزیی از برنامه هایی که در راستای محرومیت زدایی است که انجام می دهیم و ان شالله در آینده نیز پروژه های بیشتری در راستای محرومیت زدایی را انجام دهیم.

سردار معین پور جانشین فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان نیز در این مراسم گفت: امروز بیش از 100 پروژه محرومیت زدایی در سطح استان افتتاح می شود و 2 پروژه در روستای ابوناگه شهرستان کارون افتتاح شد که نمونه و الگویی بودند برای 100 پروژه ای است که در نقاط مختلف استان خوزستان افتتاح می کنیم.

سردار معین پور تصریح کرد: بسیج برای خدمت رسانی و محرومیت زدایی سر از پا نمی شناسد و خودش را آماده کرده است برای وقف مردم باشد و محرومیت زدایی را از چهره شهر و روستاها برچیند.

وی افزود: سپاه قریب به یک سال است که از هفته بسیج سال گذشته تا به الان قریب بر 1200 پروژه محرومیت زدایی در سراسر استان خوزستان اجرا شده است که همه در حوزه بهداشت و درمان،بازسازی و ساخت مدرسه،خانه عالم و خانه محرومین و خانه های مددجویان،کارهای عمرانی و آسفالت و مسائلی در رابطه با آب و فاضلاب و آب شرب و برق مردم کار انجام داده است.

سردار معین پور در حاشیه این مراسم گفت: امروز در دومین روز از هفته بسیج هستیم و هفته بسیج روز دوم آن نام گذاری شده است به خدمت رسانی و محرومیت زدایی که در این روز بیش از 100 پروژه در سطح استان خوزستان افتتاح می کنیم و عمده این پروژه ها در مناطق روستایی و در مناطق محروم هستند.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خاطرنشان کرد: بودجه این پروژه ها از بودجه های است که قرارگاه خاتم الانبیاء در واقع در قرارگاه قرب کوثر که قرارگاه محرومیت زدایی سپاه است تامین می شوند.

وی ادامه داد: در سال گذشته تا به الان 1200 پروژه اجرا کردیم که بالغ بر 2 و نیم میلیارد تومان است و یکی از ویژگی های این پروژه ها این است که با هزینه های کم و با کیفیت عالی انجام می شوند.

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب