سه شنبه 29 اسفند 1396 | Tuesday, 20 March, 2018
بیعت با آرمان های امام و انقلاب یکی از شاخصه های روز 13 آبان است
تاریخ : 13 , آبان, 1396 ساعت :17:29
رئیس آموزش و پرورش کارون در راهپیمایی 13 آبان؛

مزرعه نقش دانش آموزان و دانشجویان را در سیر تحولات انقلاب اسلامی بسیار مهم برشمرد و تاکید کرد : بیعت با آرمان های امام و انقلاب یکی از شاخصه های روز 13 آبان است.

به گزارش کارون نیوز؛ عزیز مزرعه رئیس آموزش و پرورش شهرستان کارون در راهپیمایی 13 آبان با بیان اینکه 13 آبان مصادف با سه واقعه بزرگ در تاریخ کشورمان است ، گفت : تبعید امام (ره) در 13 آبان 1343 و کشتار دانشجویان در 13 آبان 1357 و تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان 1358 ، سه واقعیتی که نماد مبارزه با استکبار و استبداد است .

رئیس آموزش و پرورش شهرستان کارون با اشاره به فرموده امام خمینی (ره) که “13 آبان انقلاب دوم ملت ایران است ” عنوان کرد : تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان خط پیرو امام (ره) موجب شکسته شدن هیمنه استکبار جهانی در منطقه گردید .
مزرعه نقش دانش آموزان و دانشجویان را در سیر تحولات انقلاب اسلامی بسیار مهم برشمرد و تاکید کرد : بیعت با آرمان های امام و  انقلاب یکی از شاخصه های روز 13 آبان است .
وی افزود : شناخت دشمن و برنامه های طراحی شده دشمن برای کشورمان از سوی دانش آموزان امری ارزشمند تلقی می شود.
رئیس آموزش و پرورش شهرستان کارون بهترین راه مقابله دانش آموزان با استکبار ، اهتمام به مسائل آموزش وفرهنگی دانست و اظهار کرد : 13 آبان ناشی از آگاهی بخشی و درک شایسته جوانان این مرز و بوم از ماهیت دشمن است.
Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب