سه شنبه 29 اسفند 1396 | Tuesday, 20 March, 2018
1700 بسته نوشت افزار در میان دانش آموزان شهرستان کارون توزیع شد +تصاویر
تاریخ : 10 , آبان, 1396 ساعت :13:49
به همت ناحیه مقاومت بسیج کارون؛

صبح امروز در راستای محرومیت زدایی و منویات مقام معظم رهبری، 1700 بسته نوشت افزار به همت ناحیه مقاومت بسیج کارون در میان دانش آموزان شهرستان کارون توزیع شد.

به گزارش کارون نیوز؛ صبح امروز طرح حمایت از 1700 دانش آموز شهرستان کارون در راستای محرومیت زدایی و منویات مقام معظم رهبری با حضور سرگرد بختیاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کارون، مزرعه مدیر آموزش و پرورش،خنفری فرماندار کارون،مسئولان ادارات و دانش آموزان در مصلای نماز جمعه این شهرستان برگزار شد.

مزرعه رئیس آموزش و پرورش شهرستان کارون در این مراسم با بیان اینکه حضرت امام خمینی (ره) بر این نکته تاکید داشتند که  دانش آموزان ، آینده سازان جامعه خواهند بود ، اظهار کرد  : هیچ دانش آموزی نباید به خاطر مشکلات اقتصادی از تحصیل باز بماند.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان کارون ؛ آموزش و پرورش را قلب تپنده کشور توصیف کرد و گفت : پایه و اساس سرمایه گذاری یک ملت آموزش و پرورش است ، که در همین راستا می بینیم مقام معظم رهبری همواره به موضوع توسعه عدالت آموزشی و محرومیت زدایی توجه ویژه ای دارند .

مزرعه با اشاره به اینکه سهمیه قابل توجهی اعم از 3هزار بسته آموزشی حمایتی به شهرستان کارون اختصاص یافته که طی دو مرحله بین دانش آموزان توزیع خواهد شد ، عنوان کرد : ماموریت مهم آموزش و پرورش هدایت دانش آموزان به سمت حیات طیبه است که دارای ابعاد جهانی و درجهت توسعه مفهوم توسعه پایدار در جهان قرار دارند .

سرگرد بختیاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کارون در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار کارون نیوز گفت: طرح حمایت از 1700 دانش آموز شهرستان کارون در راستای محرومیت زدایی از مناطق این شهرستان است و جزو برنامه های محرومیت زدایی عمرانی و غیر عمرانی که برای این شهرستان از سال 95 پیش بینی شده است و این برنامه برای خاص دانش آموزانی است که بی بضاعت هستند.

وی افزود: حدود 1700 بسته نوشت افزار شامل کیف و لوازم تحریر که هر کدام به مبلغ 100 هزار تومان جمعا برای 1700 نفر پیش بینی شده است که دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد در اولویت ما هستند و بقیه از مناطق روستایی می باشد که تحویل آنها داده شد.

سرگرد بختیاری خاطرنشان کرد: این برنامه در راستای خدمت رسانی به مردم خصوصا نهاد آموزش و پرورش است و در اولویت کار ما است که بتوانیم این خدمات را انجام دهیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کارون عنوان کرد: هدف ما این است که همه مسئولین باید به فکر باشند و در جهت خدمت به مردم این کارها را انجام دهند و فرهنگ سازی شود.

وی افزود: مسئولین موظف هستند در قبال مشکلاتی که مردم دارند همت کنند و یاری گر آنها باشند و ما هم در کنار مسئولین هستیم و این کار بسیار بزرگ را توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با محوریت و نمایندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کارون صورت گرفت و ان شالله بتوانیم از این برنامه ها در بحث محرومیت زدایی انجام بدهیم و در حد توان این کار صورت گرفت.

گفتنی است 1700 بسته نوشت افزار به همت ناحیه مقاومت بسیج کارون و با همکاری آموزش و پرورش شهرستان کارون در میان دانش آموزان توزیع شد.

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب