سه شنبه 29 اسفند 1396 | Tuesday, 20 March, 2018
اجرای فاز دوم طرح ملی خادم به استعداد یک‌هزار خانوار در شهرستان کارون
تاریخ : 1 , آبان, 1396 ساعت :20:38
رئیس هلال‌احمر شهرستان کارون خبر داد؛

رئیس هلال‌احمر شهرستان کارون با اشاره به اجرای موفق فاز دوم طرح ملی خادم به استعداد یک‌هزار خانوار در شهرستان کارون گفت: این طرح با همکاری اعضای داوطلب هلال احمر شهرستان و به صورت حضوری درب منزل برگزار شد.

به گزارش کارون نیوز؛ کورش مهرزادگان با اشاره به برگزاری فاز دوم طرح ملی خادم به استعداد یک‌هزار خانوار در شهرستان کارون اظهار کرد: این طرح با همکاری اعضای داوطلب هلال‌احمر شهرستان و به صورت حضوری درب منزل بیش از یک‌هزار منزل در مناطقی که در معرض آسیب بوده و همچنین بخش‌های تابعه آن صورت گرفت.

وی افزود: این طرح در مناطقی به مانند روستاهای برچه، موران، فارسیات کوچک و بزرگ، طرفایه و عیلیه و چند منطقه از درویشیه و هادی آباد به اجرا در آمد.

رئیس هلال‌احمر شهرستان کارون با تاکید بر اینکه مناطق آسیب‌پذیر و بخش‌هایی از شهرستان کارون از طرح ملی خادم بهره‌مند خواهند شد تصریح کرد: در این‌دوره از طرح داوطلبان هلال‌احمر شهرستان با مراجعه حضوری درب منازل اقدام به انتقال مفاهیم مربوط به چگونگی مواجه با مباحث می‌کنند و در کنار آن پوسترهای مربوطه نیز توزیع می‌شود.

مهرزادگان با تاکید بر اینکه طرح ملی خادم به منظور آماده‌سازی مردم برای مواجه با حوادث انجام می‌شود گفت: این طرح با شعار جامعه آماده در حال انجام کار است و در این رابطه نیز جلسات توجیهی با حضور تسهیل‌گران خادم و جمعی از داوطلبان مرحله نخست و مرحله جدید برگزار شد.

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب