سه شنبه 29 اسفند 1396 | Tuesday, 20 March, 2018
مسئولین وزارت کشور در رابطه با محدوده شهرستان کارون از مسئولین شهرستان مشورت بگیرند
تاریخ : 28 , مهر, 1396 ساعت :15:21
خطیب نماز جمعه کارون؛

حجت الاسلام خضیراوی گفت: به مسئولین وزارت کشور و مسئولین استان هشدار می دهم، اگر در طرح جامع در رابطه با محدوده شهرستان کارون بدون مشورت و تبادل نظر با مسئولین شهرستان تصمیمی را بگیرند و یا ابلاغ کنند و آن را به صلاح شهرستان نبینم قطعا مخالفت می کنم.

به گزارش کارون نیوز؛ حجت الاسلام خضیراوی امام جمعه کارون در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان به اظهارات ترامپ رئیس جمهور آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: تقریبا در سرتاسر جهان صحبت های رییس جمهور آمریکا را محکوم کردند و ما ضمن اینکه حرف ها و صحبت های رئیس جمهور آمریکا را سخنان نسنجیده و غیر موزون می دانیم ولی باید مراقب توطئه آنها باشیم.

وی افزود: حتما پشت لفاظی ها و حرف ها، توطئه و برنامه است چرا که آمریکا شیطان بزرگ است و شیطان بدون برنامه، لفاظی نمی کند به همین خاطر رهبر معظم انقلاب در دیدار با نخبگان فرمودند که باید آمریکا را بشناسیم و انسان مومن و با بصیرت باید دشمن شناس باشد ، دشمن شناسی در زمانه ما بسیار مهم است و باید از این انقلاب مراقبت کرد.

حجت الاسلام خضیراوی به محدوده شهرستان کارون اشاره کرد و گفت: متاسفانه دولت مردان و مسئولین استان خوزستان بارها و بارها پیش آمده است که نسبت به بعضی از مسائل اساسی شهرستان از مسئولین شهرستان مشورتی نمی گیرند.

امام جمعه کارون  ادامه داد: بارها در رابطه با محدوده شهرستان کارون صحبت کردیم و خدمت مسئولین در سطح کشور و استان رفتیم و در اولین روزهایی که استاندار به استان خوزستان معرفی شد با هیاتی پیش او رفتیم و مطالب و اهمیت بعضی از مسائل و مشکلات شهرستان را با آنها در میان گذاشتیم و تعامل خودمان را نشان دادیم. ولی دریغ از مسئولین استان، یک بار هم در رابطه با مسائل مهم و کلیدی شهرستان، مسئولین را دعوت نکردند و به همین خاطر معتقدم بعضی از تصمیم ها، تصمیم های صائبی نیست.

حجت الاسلام خضیراوی تاکید کرد: به مسئولین وزارت کشور و مسئولین استان هشدار می دهم اگر در طرح جامع در رابطه با محدوده شهرستان کارون بدون مشورت و تبادل نظر با مسئولین شهرستان تصمیمی را بگیرند و یا ابلاغ کنند و آن را به صلاح شهرستان نبینم قطعا مخالفت می کنم.

وی خاطرنشان کرد: شهرستان کارون به لحاظ فرهنگی،اجتماعی و سیاسی یکپارچه است و باید این یکپارچگی باقی بماند و به همین خاطر باید مسئولین استان به نظر مسئولین شهرستان کارون توجه کنند.

امام جمعه کارون در ادامه گفت: می شنوم که مسئولین استان با هم نشستند و مشورت کردند و تصمیماتی گرفتند و مسئولین شهرستان را دعوت نکردند و  با آنها مشورت نکردند و هر چه بود رابطه یکطرفه بود.

حجت الاسلام خضیراوی بیان داشت: مسئولین وزارت کشور و استان خوزستان بدون اطلاع مسئولین شهرستان تصمیماتی می گیرند و به نام بحث کارشناسی بدون اطلاع مسئولین شهرستان در صدد ابلاغ آن هستند که قطعا اگر این را به صلاح شهرستان نمی بینیم مخالفت خواهیم کرد.

وی افزود: مسئولین کشور و استان باید بدانند که مسئولین و مردم شهرستان صلاح شهرستان را بهتر از آنها می دانند و نمیگذاریم بعضی از امور فرعی روی سرنوشت بعضی از امور اصلی و مهم شهرستان اثر بگذارد.

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب