پنج شنبه 2 فروردین 1397 | Thursday, 22 March, 2018
سفر 1.5 میلیون دانشجو و دانش آموز به خوزستان در قالب اردوهای راهیان نور
تاریخ : 13 , مهر, 1396 ساعت :11:15
سردار شاهوارپور مطرح کرد:

فرمانده سپاه خوزستان گفت: سالانه یک میلیون و 500 هزار دانش آموز و دانشجو در قالب این اردوها از مناطق عملیاتی جنوب بازدید می‌کنند.

به گزارش کارون نیوز؛ سردار حسن شاهوارپور در جلسه هماهنگی ستاد راهیان نور خوزستان با اشاره به آغاز سفرهای راهیان نور دانش اموزی و دانشجویی به مناطق جنوبی از بیستم مهرماه اظهار داشت: سالانه یک میلیون و 500 هزار دانش آموز و دانشجو در قالب این اردوها از مناطق عملیاتی جنوب بازدید می‌کنند.

وی افزود: از سال 88 تاکنون میزبانی از اردوهای راهیان نور به استان خوزستان واگذار شده است و در قالب این اردوهای معنوی توانسته‌ایم یک هزار شغل مستقیم در خوزستان ایجاد کنیم.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان فرایند رسیدگی و بهبود خدمات رسانی به زئران یادمان های دوران دفاع مقدس هر سال نسبت به گذشته بهتر می‌شود، گفت: دستگاه‌های اجرایی همکاری خوبی در این زمینه دارند اما انتظارات ما بیش از این است تا بتوانیم گردشگران بیشتری را به استان جذب کنیم.

وی اردوهای راهیان نور را از جمله کارهای فرهنگی مهم در استان خوزستان دانست و عنوان کرد: برای افزایش کیفیت این اردوها باید مسائل زیرساختی مانند جاده کشی و توسعه شبکه‌های آب و برق ایجاد شود.

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب