شنبه 5 اسفند 1396 | Saturday, 24 February, 2018
جشن پاک شدگان از مواد مخدر در قلعه چنعان برگزار شد +تصاویر
تاریخ : 20 , شهریور, 1396 ساعت :19:51
به همت بسیج سازندگی ناحیه کارون و قرارگاه جواد الائمه (ع)؛

روز گذشته جشن پاک شدگان از مواد مخدر و همایش صیانت از خانواده های بهبود یافته سوء مصرف در قلعه چنعان با حضور سرگرد بختیاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کارون،حمیدیان معاون فرماندار کارون،رئیس کمیته امداد کارون و خانواده های بهبود یافته برگزار شد.

به گزارش کارون نیوز؛ روز گذشته جشن پاک شدگان از مواد مخدر و همایش صیانت از خانواده های بهبود یافته سوء مصرف در قلعه چنعان با حضور سرگرد بختیاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کارون،حمیدیان معاون فرماندار کارون،رئیس کمیته امداد کارون و خانواده های بهبود یافته برگزار شد.

سروان جمال باوی مسئول بسیج سازندگی کارون در گفتگو با کارون نیوز گفت: با ابتدای سال جاری دو طرح کرامت 1 و 2 در شهرستان کارون توسط ناحیه مقاومت بسیج کارون و قرارگاه جواد الائمه اجرا شد که در این راستا برای طرح کرامت 1 منطقه گاومیش آباد و طرح کرامت 2 روستای قلعه چنعان در نظر گرفته شد.

وی افزود: اهم اهداف این طرح ها بهبود و درمان معتادان مصرف کننده مواد مخدر به صورت ارسال آنها برای درمان به کمپ های دارای مجوز و بعد از دوره درمان ترتیب کلاس های آموزشی و معرفی به اداره بهزیستی و فنی و حرفه ای جهت کسب آموزش های لازم و دریافت تسهیلات در همین راستا داده شد.

مسئول بسیج سازندگی کارون خاطرنشان کرد: 25 نفر از این افراد دوره  21 روزه بهبود یافتگی را طی کردند که در این همایش بابت 25 خانواده بسته های معیشتی و نوشت افزار توسط بسیج سازندگی ناحیه کارون تهیه و توزیع شد.

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب