شنبه 5 اسفند 1396 | Saturday, 24 February, 2018
کلنگ زنی و افتتاح 20 خانه مسکونی مددجویان کمیته امداد شهرستان کارون
تاریخ : 8 , شهریور, 1396 ساعت :20:13
در آخرین روز از هفته دولت؛

صبح امروز پروژه احداث و کلنگ زنی ۲۰ خانه مسکونی روستایی مددجویان تحت پوشش با هزینه ای بالغ بر 80 میلیارد ریال با حضور فرماندار کارون، رئیس کمیته امداد کارون وجمعی از مسئولان در قلعه چنعان افتتاح شد.

به گزارش کارون نیوز؛ صبح امروز پروژه احداث و کلنگ زنی ۲۰ خانه مسکونی روستایی مددجویان تحت پوشش با هزینه ای بالغ بر 80 میلیارد ریال با حضور فرماندار کارون، رئیس کمیته امداد کارون وجمعی از مسئولان در قلعه چنعان افتتاح شد.

در حاشیه این مراسم حمزه کنانی رئیس کمیته امداد شهرستان کارون در گفتگو با خبرنگار کارون نیوز گفت:  احداث 10 خانه مسکونی برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد کارون به همت کمیته امداد و با همکاری بنیاد مسکن صورت گرفت به طوری که 200 میلیون ریال آن وام مسکن و 150 میلیون ریال از کمیته امداد هزینه شده است.

وی با بیان اینکه احداث 10 خانه مسکونی در بخش سویسه و مرکزی شهرستان کارون صورت گرفته است، افزود: هر واحد مسکونی با متراژ 100 متر و با هزینه ای بالغ بر 350 میلیون ریال که در مجموع 10 واحد مسکونی 35 میلیارد ریال ساخته شده است.

حمزه کنانی در ادامه عنوان کرد: 10 واحد مسکونی دیگر نیز که با مشارکت موسسه خاتم الانبیاء تهران ،کمیته امداد و بنیاد مسکن است با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریال در بخش سویسه و مرکزی شهرستان کارون کلنگ زنی شد که هر واحد مسکونی 450 میلیون ریال برای ساخت آن برآورد شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان کارون خاطرنشان کرد: در مجموع پروژه های احداث و کلنگ زنی ۲۰ خانه مسکونی روستایی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد کارون 80 میلیارد ریال برآورد شده است.

 

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب