چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 | Wednesday, 25 April, 2018
افتتاح طرح یاوران ولایت دانش آموزان در شهرستان کارون/ 30 نفر از دانش آموزان به اردوی مشهد مقدس اعزام می شوند
تاریخ : 25 , تیر, 1396 ساعت :23:44

صبح امروز مراسم افتتاحیه دوره یاوران ولایت دانش آموزان با حضور مزرعه رئیس اداره آموزش و پرورش ، محمد سواری فرمانده بسیج دانش آموزی شهرستان کارون و دانش آموزان در آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

به گزارش کارون نیوز؛ صبح امروز مراسم افتتاحیه دوره یاوران ولایت دانش آموزان با حضور مزرعه رئیس اداره آموزش و پرورش ، محمد سواری فرمانده بسیج دانش آموزی شهرستان کارون و دانش آموزان در آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کارون در گفتگو با خبرنگار ما گفت: طرح یاوران ولایت با هدف تعمیق معرفت و بسط بصیرت دانش آموزان با همکاری بسیج در شهرستان کارون برگزار می شود و در پایان این دوره 30 نفر از دانش آموزان بصورت رایگان به اردوی مشهد مقدس اعزام خواهند شد.

مزرعه خاطرنشان کرد: دوره آموزش مبانی‌اندیشه اسلامی با عنوان «طرح ولایت» دوره‌ای است که با هدف دفاع فکری از دستاوردهای انقلاب اسلامی و صیانت از گوهر نفیس‌ اندیشه ولایت و تبیین ارزش‌ها و عقاید اسلام ناب محمدی(ص) با حضور دانش آموزان بسیجی برگزار می‌شود.

محمد سواری فرمانده بسیج دانش آموزی شهرستان کارون نیز درخصوص طرح یاوران ولایت بسیج دانش آموزی گفت: این طرح در قالب 2 دوره مجزا ویژه خواهران و برادران بسیجی به منظور تربیت دانش آموزان بسیجی جهت تصدی مسئولیت واحدهای بسیج دانش‌ آموزی پیشگامان و توانمند سازی آنان طرح‌ ریزی شده است.

وی در ادامه افزود: دانش آموزان در طول دوره، مباحث آموزشی، فرهنگی، تربیتی و مهارتی را فرا می‌گیرند و در طول سال تحصیلی در واحد مقاومت، پیاده‌ سازی می‌کنند.

گفتنی است دیدار با خانواده معظم شهدای مدافع حرم ، برگزاری مسابقات ورزشی و برنامه های متنوع تفریحی از دیگر برنامه های پیش بینی شده در انتهای دوره ها می باشند.

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب