جمعه 31 فروردین 1397 | Friday, 20 April, 2018
برنامه ماه عسل 1100 نفر حامی ایتام را به شهرستان کارون معرفی کردند/ بیش از 32 میلیون ریال به خانواده های نیازمند کمک شد
تاریخ : 17 , تیر, 1396 ساعت :21:40
رئیس کمیته امداد شهرستان کارون؛

حمزه کنانی گفت: برنامه ماه عسل حدود 1100 نفر حامی را به شهرستان کارون معرفی کردند که از این تعداد حدود 280 نفر حامی ایتام و طرح محسنین شهرستان کارون شدند.

به گزارش کارون نیوز؛ حمزه کنانی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کارون در گفتگو با خبرنگار کارون نیوز با اشاره به عملکرد این اداره در ماه مبارک رمضان گفت: با مشارکت خیرین شهرستان، شرکت ها، و مراکز نیکوکاری بیش از 9 هزار پرس غذا به مبلغ 880 میلیون ریال بین ایتام و نیازمندان شهرستان کارون در ماه مبارک رمضان توزیع شد.

وی افزود: در بحث سبد کالا به نام طرح مفتاح الجنه با کمک و همکاری مسئولین شهرستان از جمله فرماندار کارون به 18 خانواده نیازمند سرکشی و کمک های بالغ بر 32 میلیون 190 هزار ریال داده شد.

حمزه کنانی با اشاره به جذب حامی برای ایتام و نیازمندان گفت: کمیته امداد مرکز در تهران با برنامه ماه عسل که هرساله در ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما پخش می شود رایزنی می کند تا برای ایتام حامی پیدا کنند که از طریق همین برنامه تعداد 1100 حامی برای ایتام و نیازمندان شهرستان کارون در نظر گرفته شد.

وی ادامه داد: این طرح بنام طرح محسنین است و شامل فرزندان زنان مطلقه و فرزندان زندانی است که معمولا نسبت به آنها توجه کمتری می شود.

رئیس کمیته امداد شهرستان کارون عنوان کرد: برنامه ماه عسل حدود 1100 نفر حامی را به شهرستان کارون معرفی کردند که از این تعداد حدود 280 نفر حامی ایتام و طرح محسنین شهرستان کارون شدند.

حمزه کنانی خاطرنشان کرد: کمیته امداد کارون در بحث پول فطریه،  افراد تحت پوشش را به دهیاران و اعضای شورای روستاها معرفی کرد تا از ظرفیت مساجد استفاده شود و پول فطریه بین مددجویان همان روستاها تقسیم شود.

وی افزود: شهرستان کارون یک مرکز نیکوکاری به نام شریعتی 1 دارد که از طرف کمیته امداد معرفی شده است و در حال کار کردن است که مبالغ جمع آوری آن در ماه مبارک رمضان 43 میلیون 500 هزار ریال به صورت نقد و 580 میلیون ریال سبد کالا است که بین نیازمندان منطقه شریعتی 1 توزیع کرد.

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب