جمعه 31 فروردین 1397 | Friday, 20 April, 2018
شهرستان کارون در بحث حجاب و عفاف نمونه است/ تجمع بزرگ مردمی صیانت از حریم خانواده در شهرستان کارون برگزار می شود
تاریخ : 17 , تیر, 1396 ساعت :21:40
فرمانده سپاه کارون در جلسه حجاب و عفاف مطرح کرد؛

سرگرد بختیاری گفت: شهرستان کارون با توجه به بافت قومیتی و آن عرق مذهبی که در آن وجود دارد در بحث حجاب نمونه است و این یک ظرفیت بسیار بالایی است که باید استمرار پیدا کند.

به گزارش کارون نیوز؛ بعد از ظهر امروز جلسه حجاب و عفاف در شهرستان کارون با حضور حجت الاسلام خضیراوی امام جمعه کارون، سرگرد بختیاری فرمانده سپاه کارون،معاون فرماندار و مسئولین محلی در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام خضیراوی امام جمعه کارون به بررسی نقش حجاب و عفاف در مصون نگاه داشتن جامعه از كجروی ها و پلیدی ها ، ثمرات و بركات عفاف و حجاب و راههای گسترش آن در جامعه پرداختند.

در ادامه نیز مزرعه مدیر آموزش و پرورش شهرستان کارون گفت: در برنامه های که در شهرستان کارون برگزار می شود باید مسائل ایجابی مطرح شود و دختران،معلمان و نیروهای اداری با حجاب معرفی و از آنها تقدیر شود.

وی به برنامه های آموزش و پرورش در بحث عفاف و حجاب اشاره کرد و افزود: برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب، میز گردهای علمی و پژوهشی در مورد اهمیت حجاب و تاثیر مثبت آن روی دانش آموزان و معلمین،نشست تخصصی با معلمان و دانش آموزان ورزشکار که چگونه در کنار ورزش حجاب خود را نیز داشته باشند یکی دیگر از برنامه های آموزش و پرورش است.

مدیر آموزش و پرورش کارون خاطرنشان کرد: در شهرستان کارون سه مدرسه به نام عترت وجود دارد که به مناسبت هفته حجاب و عفاف یکی از این مدارس به نام مدرسه بنت الهدا تغییر نام پیدا می کند.

همچنین سرگرد بختیاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کارون در ادامه این جلسه گفت: در کل کشور به مناسبت هفته حجاب و عفاف برنامه های به صورت نمادین در جهت تقویت حجاب و عفاف انجام می شود.

وی افزود: در شهرستان کارون با توجه به بافت قومیتی و آن عرق مذهبی که وجود دارد در بحث حجاب نمونه است و این یک ظرفیت بسیار بالایی است که باید استمرار پیدا کند.

سرگرد بختیاری عنوان کرد: ما جامعه ای داریم که متاثر از محیط های بیرونی است و باید مواظب باشیم تا دختران ما از این محیط صدمه ای به حجاب و عفاف آنها وارد نشود.

به گزارش کارون نیوز؛ گفتنی است روز چهارشنبه 21 تیر به مناسبت هفته حجاب و عفاف تجمع بزرگ مردمی صیانت از حریم خانواده در مصلای امام علی (ع) شهرستان کارون ساعت 9 صبح برگزار می شود.

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب