شنبه 5 اسفند 1396 | Saturday, 24 February, 2018
سایه فروپاشی بر سرِ استکبار؛ ترسِ غرب از انقلاب اسلامی با شلیک‌های کور و غافلگیرانه به مردم آشکار شد
تاریخ : 18 , خرداد, 1396 ساعت :13:02
گزارش؛

مردان ما هزاران کیلومتر آن‌سوتر از مرزهای جغرافیایی‌مان رو در رو مقابل تروریست‌ها ایستاده‌اند و وجب به وجب آنها را از مرز حرم عشق در دمشق دور کردند.

به گزارش کارون نیوز به نقل از رهیاب، شلیک‌های کور چند تروریست منجر به شهادت 13 ایرانی شد؛ شلیک‌هایی که اوج ضعف استکبار در مواجهه با انقلاب اسلامی را نشان می‌داد. ضعف؟ بله درست خواندید اوج ضعف استکبار؛ مردان ما هزاران کیلومتر آن‌سوتر از مرزهای جغرافیایی‌مان رو در رو مقابل تروریست‌ها ایستاده‌اند و وجب به وجب آنها را از مرز حرم عشق در دمشق دور کردند.

ترقه بازی داعش در تهران از خیلی عقده ها رونمایی کرد، BBC تیتر زد “عملیات موفقیت آمیز داعش در پایتخت ایران”؛ موفقیت آمیز؟ مگر اهداف این حمله برای BBC روشن بود؟ مگر تیراندازی غافلگیرانه به سمت مردم و نیروهای امنیتی و به شهادت رساندن آنها موفقیت است؟

دل همه از این جنایت به درد آمد، همه از هر جناح، بازنده و برنده انتخابات فریاد زدند با هم برای ایران، تعداد شهدا 13 نفر بود اما ثمره خون این 13 نفر اتحاد 80 میلیونی بود. راستی اتحاد علیه دشمن فقط بعد از انتخابات خوب است؟ قبل از انتخابات چطور؟ اینکه جای شهید و جلاد در دهه 60 نباید عوض شود معنی‌اش این است که در مقابل قاتلان 17 هزار قربانی ترور به دست منافقین هم باید متحد بود تا 30 سال دیگر به جای تهمت و تخریب قاتلان امروزی داعش بر سینه آنها مدال افتخار و بر سر آنها تاج شجاعت گذاشت.

گروهک‌های تروریستی چندسالی است به جان کشورهای غرب آسیا و مشخصاً حامیان ایرانی افتاده‌اند و استکبار با استفاده از رسانه‌های زنجیره‌ای خود در حال القای این تفکر است که ایران منزوی شده اما رخدادهای چندسال اخیر نشان داد که ایران از انزوا خارج شده و یک بازیگر بین المللی است که با متحدان با اراده‌اش در سوریه، عراق و لبنان و اخیرا در بحرین و یمن اسکتبار را خار کرده‌اند.

صهیونیست‌ها با ریال‌های سعودی برای تضعیف ایران اسلامی و حامیانش در حال تزریق حیات به تروریست‌ها هستند اما آنها نتوانستند سایه جنگ را بر سر ایران تحمیل کنند چرا که موشک‌های ایرانی سایه مرگ و فروپاشی را بر سرشان گذاشته است و حالا قرار است با «موشک بالستیک دزفول» زورگویان را سرجایشان بنشاند. ایران مفهوم سایه‌ها را تغییر داده و با دیپلماسی عمومی مردم را متقاعد کرده که برای جلوگیری از سهم خواهی مستکبر باید رو در روی ان ایستاد تا سرجایش بنشیند.

وقتی برخی از مقامات ایرانی می‌گویند آمریکا با یک بمب می‌تواند سیستم موشکی ما را از کار بیاندازد، وقتی یک مقام دیگر از رونمایی موشک‌ها و شهرک‌های موشکی انتقاد کند، باید روی موشک نوشت «اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شد» تا یادشان نرود که در سال 1419 سرزمین‌ قدس از اشغالگری آزاد شده و دیگر خبری از رژیم صهیونیستی نیست.

دشمن انقلاب اسلامی خواب ناامن کردن مرزهای ایران را به گور می‌برد اما برای جلوگیری از تَکرار این اتفاقات تلخ باید از اظهارات وحدت شکن علیه حافظان امنیت این مرزها جلوگیری شود تا دوباره قاسم سلیمانی‌ها بدون تن کردن لباس جنگ دشمنان انقلاب را در گوری که خود کنده‌اند، دفن کند.

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب