شنبه 5 اسفند 1396 | Saturday, 24 February, 2018
قبولی بیش از 50 نفر از دانش آموزان شهرستان کارون در دانشگاههای دولتی +اسامی
تاریخ : 25 , فروردین, 1396 ساعت :19:29
دانش آموزان کارون خوش درخشیدند؛

بیش از 50 نفر از دانش آموزان شهرستان کارون از طریق کنکور سراسری در دانشگاههای دولتی اعم از علوم پزشکی اهواز،شهید چمران اهواز،پیام نور و دانشگاه دولتی پردیس در رشته های مختلف پذیرفته شدند.

به گزارش کارون نیوز، بیش از 50 نفر از دانش آموزان شهرستان کارون از طریق کنکور سراسری سال تحصیلی 95-94 در دانشگاههای دولتی اعم از علوم پزشکی اهواز،شهید چمران اهواز،پیام نور،دانشگاه دولتی پردیس و  علمی کاربردی در رشته های مهندسی بهداشت محیط،زبان و ادبیات عرب،فلسفه،اقتصاد کشاورزی،برق صنعتی،نقش کشی،حسابداری و… پذیرفته شدند.

عزیز مزرعه مدیر آموزش و پرورش شهرستان کارون در گفتگو با خبرنگار کارون نیوز با بیان اینکه دانش آموزان شهرستان کارون در کنکور سال تحصیلی 95-94 خوش درخشیدند، گفت: دانش آموزان شهرستان کارون در سنوات گذشته که سهم چندانی در دانشگاههای دولتی نداشتند و به علت نبود مدارس خاص مانند تیزهوشان،نمونه دولتی و شاهد و نبود موسسات علمی جهت سرمایه گذاری، امکان رقابت با سایر دانش آموزان که با برنامه ریزی بلند مدت و تزریق امکانات و دعوت از اساتید خود را برای رقابت علمی مهیا می کردند، نبود.

وی افزود: با تاسیس اداره آموزش و پرورش و تاسیس پژوهش سرا در شهرستان کارون این کار محقق شد و 50 نفر از دانش آموزان این شهرستان در دانشگاههای دولتی پذیرفته شدند.

اسامی قبول شدگان دانش آموزان شهرستان کارون در دانشگاههای دولتی به شرح زیر است.

 

 

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب