چهارشنبه 2 اسفند 1396 | Wednesday, 21 February, 2018
پیشروی نیروهای سوری در تدمر/ هلاکت شماری از تروریست‌ها در دیرالزور
تاریخ : 11 , بهمن, 1395 ساعت :11:36
آخرین تحولات میدانی سوریه؛

ارتش سوریه با تسلط بر “کتیبه المهجوره الثالثه” در تدمر، به پیشروی خود در حومه حمص ادامه داد.

به گزارش کارون نیوز به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، ارتش و نیروهای مسلح سوریه در عملیاتی متمرکز در “کتیبه المهجوره الثالثه” در تدمر توانستند شکستی سخت بر تروریست ها وارد آورده و بر این منطقه مسلط شوند.

ارتش سوریه با تثبیت سلطه خود بر این منطقه در شمال بلندی های “التیاس” در منطقه تدمر در حومه شرقی حمص، شماری از تروریست‌ها را به هلاکت رساند و تسلیحات آنها را منهدم کرد.

نیروهای سوریه عملیات خود را به سوی منطقه “تل الضبع” ادامه دادند و با تروریست‌ها درگیر شدند.

همچنین ارتش سوریه مراکز تجمع تروریست های داعش را در “تله العوامید” در جنوب شرق شهر “قریتین” در حومه شرقی حمص هدف قرار دادند. در این عملیات نیز علاوه بر انهدام تسلیحات، شماری از تروریست ها کشته و زخمی شدند.

در حومه شمال شرقی دمشق نیز ارتش و نیروهای مسلح سوریه، یک گروه از تروریست های داعش را هنگام نفوذ به شرق فرودگاه “السین” هدف قرار دادند و یک تانک و یک خودروی مجهز به سلاح سنگین را منهدم کردند.

در دیرالزور نیز ارتش و نیروهای مسلح سوریه با پشتیبانی هوایی، مواضع تروریست های داعش را در جبل ثرده، شرق فرودگاه و محله‌های عرفی و جبیلیه هدف قرار دادند.

در این عملیات بیش از 30 تروریست داعشی به هلاکت رسیدند و یک انبار تسلیحاتی و 3 مرکز تجمع و یک سکوی پرتاب موشک متعلق به تروریست ها منهدم شد.

در حومه شمالی حما نیز نیروی هوایی سوریه بیش از 15 تروریست را در حملات هوایی خود در این منطقه به هلاکت رساند.

جنگنده های سوری مواضع تروریست های جبهه النصره  را در لطامنه، کفر زیتا، لحایا و طیبه الامام هدف قرار دادند.

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب