چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 | Wednesday, 25 April, 2018
کتاب آموزش فرهنگ شهروندی در شهرستان کارون رونمایی شد +تصاویر
تاریخ : 15 , دی, 1395 ساعت :20:15
توسط معاونت فرهنگی شهرداری کوت عبدالله؛

صبح امروز از کتاب آموزش فرهنگ شهروندی برای اولین بار در استان خوزستان با حضور محمد تقی زاده مدیر کل آموزش و پرورش،حجت الاسلام خضیراوی امام جمعه کارون،فرهنگیان و دیگر مسئولین در سالن شورای شهر کوت عبدالله رونمایی شد.

به گزارش کارون نیوز، صبح امروز از کتاب آموزش فرهنگ شهروندی برای اولین بار در استان خوزستان با حضور محمد تقی زاده مدیر کل آموزش و پرورش،حجت الاسلام خضیراوی امام جمعه کارون،فرهنگیان و دیگر مسئولین در سالن شورای شهر کوت عبدالله رونمایی شد.

حجت الاسلام حریزاوی مسئول معاونت فرهنگی شهرداری کوت عبدالله در گفتگو با خبرنگار کارون نیوز گفت: کتاب آموزش فرهنگ شهروندی را از بین 30 کتاب تدوین،تلخیص و جمع آوری کردیم که مناسب با آداب شهرستان کارون است و به صورت پرسشی و امتحانی تدوین شده است تا بتوان آن را در مدارس تدریس کرد.

وی افزود: تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش شهرستان کارون داشیم که امسال کتاب آموزش فرهنگ شهروندی در دبیرستان امام رضا (ع) شهر کوت عبدالله برای اولین بار تدریس و در آخر آزمونی گرفته شود و به نفرات برتر جوایزی اهداء می گردد.

حجت الاسلام حریزاوی عنوان کرد: امسال بیش از 1000 جلد کتاب آموزش فرهنگ شهروندی چاپ شده است و با همکاری آموزش و پرورش شهرستان کارون به صورت آزمایشی در مدارس تدریس و آزمون گرفته خواهد شد و اگر تدریس این کتاب فرآیند موفقی داشت سال آینده به صورت فراگیر در کلیه مدارس شهرستان کارون تدریس می شود.

وی در پایان تصریح کرد: کتاب آموزش فرهنگ شهروندی برای اولین بار در استان خوزستان توسط معاونت فرهنگی شهرداری کوت عبدالله تدوین و چاپ می شود و با همکاری آموزش و پرورش در مدارس شهرستان کارون تدریس داده می شود.

 

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب