چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 | Wednesday, 25 April, 2018
بخش رادیولوژی بیمارستان سینا با دو دستگاه ماموگرافی دیجیتال و دستگاه رادیولوژی تجهیز شد
تاریخ : 15 , دی, 1395 ساعت :22:18
مدیر بیمارستان سینای شهرستان کارون خبر داد؛

مجید باوی از تجهیز بخش رادیولوژی اورژانس بیمارستان سینای شهرستان کارون با دو دستگاه ماموگرافی دیجیتال و دستگاه رادیولوژی ستون سقفی فول دیجیتال با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش کارون نیوز، صبح امروز علیدادی فرماندار کارون به همراه خلیف پور رئیس بیمارستان سینای شهرستان کارون و مجید باوی مدیر بیمارستان از روند احداث پروژه های آشپزخانه مرکزی،اورژانس جدید بیمارستان،بهسازی و تجهیز اورژانس قدیمی این بیمارستان بازدید کردند.

مجید باوی مدیر بیمارستان سینای شهرستان کارون در این بازدید با اشاره به احداث آشپزخانه مرکزی بیمارستان گفت: آشپزخانه مرکزی بیمارستان سینا در مساحت 200 مترمربع و با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال احداث و تا سه ماه دیگر این پروژه به اتمام می رسد.

وی به روند احداث اورژانس جدید بیمارستان سینای شهرستان کارون نیز اشاره کرد و افزود: اورژانس جدید بیمارستان سینا در مساحتی 2800 متری که از اوایل سال 95 پروژه احداث آن شروع شد تاکنون سازه فیزیکی آن 35 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و تا آبان ماه سال 96 به بهره برداری می رسد.

مدیر بیمارستان سینای شهرستان کارون عنوان کرد: فضای اورژانس قدیمی بیمارستان سینا و بخش رادیولوژی در حال بازسازی و بهسازی است که بخش رادیولوژی با دو دستگاه ماموگرافی دیجیتال و دستگاه رادیولوژی ستون سقفی فول دیجیتال ساخت کمپانی سدکال اسپانیا با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال تجهیز شد و در دهه فجر امسال افتتاحیه این دستگاه ها صورت می گیرد.

 

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب