چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 | Wednesday, 25 April, 2018
دستگیری داماد و پدر داماد در پی تیراندازی در مراسم عروسی در کوت عبدالله
تاریخ : 9 , دی, 1395 ساعت :22:51
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کارون خبر داد؛

سرگرد مطهری راد از دستگیری داماد و پدر داماد در پی تیراندازی در یکی از مراسمات عروسی امشب در شهر کوت عبدالله خبر داد.

به گزارش کارون نیوز، سرگرد مطهری راد فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کارون در گفتگو با خبرنگار کارون نیوز گفت: در پی تیراندازی‌ که در یکی از مراسمات جشن عروسی که امشب در شهر کوت عبدالله رخ داد و باعث سلب آرامش مردم شده بود، نیروی انتظامی شهرستان کارون بلافاصله وارد عمل شد و داماد و پدر داماد که متولی برگزاری جشن عروسی بودند را دستگیر کرد.

وی افزود: پلیس از متولیان برگزاری جشن عروسی خواست تا کسانی را که در عروسی اقدام به تیراندازی کرده‌اند به پلیس معرفی کنند.

وی تصریح کرد: با تیراندازی در مراسمات شادی و عزاء در سطح شهرستان کارون برخورد قانونی می‌شود و برای برخورد جدی‌تر با عاملان تیراندازی در مراسمات ابتدا این افراد شناسایی می‌شوند و بعد احضار و به دستگاه قضایی معرفی خواهند شد.

سرگرد مطهری راد در خصوص برخورد قاطع نیروی انتظامی با تیراندازی‌های سطح شهر به ویژه در مراسمات‌ بیان کرد: تیراندازی در مراسمات در شهرستان کارون حتی با اسلحه‌ای مجاز و مجوزدار ممنوع و در صورت مشاهده برخورد لازم صورت می‌گیرد.

سرگرد مطهری راد خاطرنشان ساخت: در خصوص تیراندازی نکردن در مراسمات نیازمند همکاری بیشتر و بهتر مردم هستیم، چون این مسأله هم مخل آسایش و آرامش مردم است و هم در برخی موارد شاهد حوادث ناگواری بوده‌ایم.

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب