جمعه 31 فروردین 1397 | Friday, 20 April, 2018
ضرب و شتم معاون مدرسه توسط پدر و مادر دانش آموز در شهرستان کارون +تصاویر
تاریخ : 9 , آبان, 1395 ساعت :17:07
صبح امروز؛

صبح امروز با مراجعه یکی از اولیای دانش آموزان مدرسه دبستانی جمهوری اسلامی روستای عمیره در شهرستان کارون، معاون و معلمان مدرسه را مورد شتم و ضرب خود قرار دادند.

به گزارش کارون نیوز، صبح امروز با مراجعه یکی از اولیای دانش آموزان مدرسه دبستانی جمهوری اسلامی روستای عمیره در شهرستان کارون، معاون و معلمان مدرسه را مورد شتم و ضرب خود قرار دادند.

خفایی معاون مدرسه دبستانی جمهوری اسلامی روستای عمیره در شهرستان کارون در گفتگو با خبرنگار کارون نیوز گفت: صبح امروز یکی از اولیای دانش آموزان مدرسه جمهوری اسلامی روستای عمیره بدون هماهنگی وارد مدرسه شد و به طرف کلاس دانش آموزان در حال تدریس رفت و دانش آموزان کلاس را تهدید کرد که فرزندش را اذیت نکنند، که معلم مربوطه به مادر دانش آموز تذکر میدهد که وقت کلاس را نگیرید و وارد کلاس درس دانش آموزان نشوید، اما مادر دانش آموز به تذکر معلم گوش نداد تا اینکه معلم به دفتر مراجعه می کند و خواستار خارج شدن مادر دانش آموز از کلاس درس دانش آموزان شد.

وی افزود: بنده به عنوان معاون مدرسه با کمال احترام و ادب به طرف ولی دانش آموز رفتم و از او خواستم که مزاحم درس دانش آموزان و معلم در زمان تدریس نشود و از مدرسه خارج شود، که در کمال ناباوری ولی دانش آموز شروع به فحاشی و ناسزایی کرد.

معاون مدرسه جمهوری اسلامی روستای عمیره عنوان کرد: با کمک یکی از خانواده های حاضر در مدرسه، ولی دانش آموز را از مدرسه خارج کردند و بلافاصله بعد از گذشت  10 دقیقه پدر دانش آموز وارد مدرسه می شود و بدون آنکه ماجرا را جویا شود شروع به فحاشی و ضرب و شتم معاون مدرسه می کند.

خفایی گفت: پدر دانش آموز با حمله ور شدن به دفتر مدیریت شروع به شکستن میز و صندلی و پرت کردن لیوان و کاغذ به سمت معاون مدرسه و معلمان می کند. که در نهایت به سمت من آمد و با سیلی و مشت مرا به دیوار چسباند و شروع به فحاشی نمود.

وی خاطرنشان ساخت: پدر دانش آموز با این کار ممکن بود صدمات جبران ناپذیری به دانش آموزان و معلمان مدرسه وارد می کرد که خوشبختانه بجز کبودی صورتم، این حادثه تلفاتی نداد و بلافاصله با تماس با نیروی انتظامی کارون ولی دانش آموز از محل متواری می شود.

وی افزود: این حادثه با شکایت حقوقی به دلیل تخریب اموال دولتی و شکایت شخصی به دلیل ضرب و شتم معاون مدرسه توسط ولی دانش آموز در دادگاه مورد بررسی و تحت اقدام است.

معاون مدرسه دبستان جمهوری اسلامی روستای عمیره تصریح کرد: این اولین حادثه ای نیست که در شهرستان کارون و برای معلمان و پرسنل زحمت کش آموزش و پرورش رخ میدهد، متاسفانه طی دوهفته اخیر این چهارمین باری است که در مدارس کارون این اتفاق رخ می دهد.

وی تاکید کرد: حضور اولیای دانش آموزان وقت و بی وقت در مدرسه و کلاس باعث ایجاد مزاحمت و مخل شدن تدریس معلمان در زمان تدریس به دانش آموزان می شود که ممنوع می باشد. بلکه حضور اولیا در مدرسه تابع قوانین خاص خود است که از قبل به اولیای محترم دانش آموزان اعلام می شود تا در مدرسه جهت پیگیری امور فرزندان خود حضور پیدا کنند.

خفایی در ادامه بیان کرد: روستای عمیره یکی از بهترین روستاهای است که خانواده های آن از فرهنگ بالایی برخودار هستند. و طی این سه سال شاهد این گونه حوادث در این مدرسه نشده بودم.

 

 

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب