چهارشنبه 2 اسفند 1396 | Wednesday, 21 February, 2018
رونمایی از لباس جدید تیم ملی+تصاویر
تاریخ : 16 , اردیبهشت, 1395 ساعت :22:36

امروز و طی مراسمی با حضور مسئولان فدراسیون فوتبال و شرکت جیووا، معرفی این برند به عنوان اسپانسر تیم ملی ایران انجام شد و از لباس تیم ملی ایران نیز رونمایی شد.

به گزارش کارون نیوز به نقل از ورزش3، این مراسم امروز و از ساعت 16 با حضور مسئولان فدراسیون فوتبال و مدیریت شرکت جیووا و همینطور نماینده انحصاری این برند در ایران، در سالن همایش های هتل ارم آغاز شد.

پس از خیر مقدم جواد خیابانی (مجری برنامه)، مدیرعامل شرکت خدمات ورزشی پارس که نماینده انحصاری جیووا در ایران است به همراه جیووانی، مدیرعامل این شرکت و علی کفاشیان به سخنرانی پرداختند و در این میان از تیمور غیاثی، محمد فنایی، محمد نصرتی نیز تقدیر به عمل آمد.

در قسمتی از مراسم نیز که به صورت زنده پخش تلویزیونی را در دستور کار خود داشت قرعه کشی مربوط به یکی از اسپانسرهای تیم ملی فوتبال ایران نیز با حضور نماینده بازرگانی صدا و سیما برگزار شد.
در آخرین آیتم این مراسم نیز از لباس جدید تیم ملی ایران رونمایی شد، لباسی که توسط مسئولان این شرکت و فدراسیون فوتبال به معرض نمایش گذاشته شد و خبری از هیچ یک از اعضا، بازیکنان و مربیان و حتی مدیر تیم ملی نیز نبود.

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب