چهارشنبه 2 اسفند 1396 | Wednesday, 21 February, 2018
بازدید سردار شاهوار پور از اکیپ پزشکی اعزامی به مناطق محرم کارون
تاریخ : 4 , دی, 1394 ساعت :19:00
گزارش تصویری:

سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصرخوزستان و بختیاری فرمانده سپاه ناحیه کارون از کیپ پزشکی تخصصی و فوق‌تخصصی جامعه پزشکی که در منطقه محروم و کم‌برخوردار “موران” از توابع شهرستان کارون مستقر شده بودن بازدید به عمل آوردند و از آنها تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش کارون:صبح امروز اکیپ پزشکی متخصص و فوق تخصص به روستای موران واقع در شهرستان کارون اعزام شدن و به صورت رایگان افراد بی بضاعت را به صورت رایگان معاینه کردند و کسانی که به عمل نیاز داشتند نیز به بیمارستان ها معرفی شدند که در صورت نیاز عمل شوند.
از جمله اکیپ پزشکی شامل تخصص های زیر بود:
متخصص اطفال،ارتوپدی،قلب و نوار قلب،مغز و اعصاب،داخلی زنان،شش دکتر متخصص چشم با دستگاه و تجهیزات،جراحی عمومی،ارولوژی،گوش و حلق و بینی و پوست بودند.
همچنین سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر خوزستان و بورشه بختیاری فرمانده سپاه ناحیه کارون از اکیپ پزشکی تخصصی و فوق‌تخصصی جامعه پزشکی که در منطقه محروم و کم‌برخوردار “موران” از توابع شهرستان کارون مستقر شده بودن  بازدید به عمل آوردند و از آنها تقدیر و تشکر کردند.

گفتنی است :در این اکیپ تخصصی 25 پزشک متخصص و فوق‌تخصصی بسیج جامعه پزشکی در زمینه‌های چشم پزشکی، داخلی، اطفال، ارتوپدی، جراح عمومی، گوش، حلق و بینی، قلب، ارولوژی، مغز و اعصاب، رادیولوژی و سونوگرافی به بیماران این منطقه به صورت رایگان خدمات ارائه می‌دهند.

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب