چهارشنبه 2 اسفند 1396 | Wednesday, 21 February, 2018
تاریخ : 9 , شهریور, 1393 ساعت :12:37

کارون نیوز:این آداپتور هوشمند به منظور صرفه‌جویی در برق و با صدای کاربر خاموش و روشن می‌شود.  به گزارش کارون نیوز، ووکا (Vocca) یک آداپتور هوشمند است که از طریق سنسور صدا می‌توان چراغ را خاموش یا روشن کرد؛ در واقع لامپ با یک فرمان صوتی ساده، خاموش و روشن می‌شود. این دستگاه، سبک و قابل […]

کارون نیوز:این آداپتور هوشمند به منظور صرفه‌جویی در برق و با صدای کاربر خاموش و روشن می‌شود. 

به گزارش کارون نیوز، ووکا (Vocca) یک آداپتور هوشمند است که از طریق سنسور صدا می‌توان چراغ را خاموش یا روشن کرد؛ در واقع لامپ با یک فرمان صوتی ساده، خاموش و روشن می‌شود.

این دستگاه، سبک و قابل حمل است و به شکل فانتزی طراحی شده است؛ موجب صرفه‌جویی در برق می‌شود و دارای یک سنسور صداست، ضمن اینکه بدون نیاز به اتصال، به صورت بی‌سیم و کاملاً مستقل کار می‌کند.

پس از 40 ثانیه خروج کاربر از خانه، چراغ خاموش می‌شود و به محض ورود، روشن می‌شود؛ کاربر می‌تواند از طریق تلفن همراه، نور آن را به دلخواه خود تنظیم کند تا موقع روشن شدن با همان نور، روشن شود.

«ووکا» به طور خودکار در زمانی که کاربر بخواهد بیدار شود، روشن می‌شود و موقع خواب با شنیدن صدای کاربر و با گفتن «خاموش»، خاموش می‌شود؛ ضمن اینکه با این وسیله، تغییر نور از هر جای خانه امکان پذیر است.

از طریق نرم افزار «ووکا» و بلوتوث و گوشی‌همراه می‌توان ساعت خاموش یا روشن شدن را تنظیم کرد.

انتهای پیام/

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930607000043#sthash.gIAMgBvM.dpuf

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب