شنبه 5 اسفند 1396 | Saturday, 24 February, 2018
تاریخ : 20 , مرداد, 1393 ساعت :21:51
وبلاگ"سفیران گمنام"نوشت:

کارون نیوز: شبکه های ماهواره ابزاری ست که در دست دشمنان اسلام است که گرداننده ی آنها یهودیان و صهیونیسم و منافقین است. به گزارش کارون نیوز:نقش ماهوراره ها در سبک زندگی دینی و اسلامی تاثیر گذاراست. ماهواره ها اهدافی جز اینکه بخواهند بنیان خانواده ها را متلاشی و سست کنند ندارند و خیانت و […]

کارون نیوز: شبکه های ماهواره ابزاری ست که در دست دشمنان اسلام است که گرداننده ی آنها یهودیان و صهیونیسم و منافقین است.

به گزارش کارون نیوز:نقش ماهوراره ها در سبک زندگی دینی و اسلامی تاثیر گذاراست.

ماهواره ها اهدافی جز اینکه بخواهند بنیان خانواده ها را متلاشی و سست کنند ندارند و خیانت و بی بند و باری را ترویج می دهند.

خانواده هایی که فیلم های مستهجن ماهواره را تماشا می کنند خیلی به راحتی کانون خانواده را ازهم می پاشند و حتی در این خانواده ها بی غیرتی موج می زند.

اگر برنامه های ماهواره را بررسی قرار دهیم اصلاًبویی از حرمت و اخلاق اسلامی و انسانی و دستورات خداوند وجودندارد.

شبکه های فارسی وان و من و تو به صورت غیر مستقیم متلاشی کردن خانواده ها را امری عادی می پندارند.و نتیجه فیلم های مستهجن آنها خیانت به همسر و فرزندان می باشد.

و این شبکه های ماهواره خیلی راحت حیا و غیرت که بخشی از رسالت پیامبران و امامان معصوم(ع) ما بودند زیر پا می گذارند.

واین برنامه ها آثار مخربی در جسم و روح و روان انسان ها دارد.

شبکه های ماهواره با برنامه ریزی حساب شده افکار و عقاید اسلامی را هدف گرفته اند که ذهن ها و عقایدها را منحرف کنند که این برنامه ها ارزش ها را به ضدارزش ها تبدیل کرده اند.

بر طبق آمارها 150شبکه فارسی زبان برعلیه اسلام و فرهنگ دینی تولید و اجرا می شود و حدود 18 هزار شبکه های ماهواره ای در فضای ایران قابل دریافت و مشاهده هست.

یکی از آثار مخرب برنامه های ماهواره  این است که بی حجابی و بی عفتی را در جامعه اسلامی پیاده کنند، ساپورت ها و مانتوهای تنگ از تبلیغات شبکه های ماهواره هست.

ماهواره دشمن پنهانی هست که در خانه ها نفوذ کرده است .

دستگا هها و نهادهای فرهنگی باید آسیب ها، اهداف شبکه های ماهواره ای را معرفی کنند و راه مقابله با تهاجم فرهنگی را ارائه دهند.

Share

www.karoonnews.com
  • تبلیغات

    شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه اطلاع رسانی رهیاب